Marka İsmi Bulma ve Marka Oluşturma

Doğru Bir Marka İsmi Bulmak Büyük Bir Marka Yaratmanın İlk Adımıdır.

Marka İsmi Bulma ve Marka Oluşturma&Doğru Bir Marka İsmi Bulmak Büyük Bir Marka Yaratmanın İlk Adımıdır.

Marka; benzer ürünleri ya da hizmetleri başkalarının ürün ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere kullanılan ya da belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan ayırt edici işaret olarak tanımlanmaktadır.

Bir marka ismi bulunurken markanın ürün veya hizmetlerinin sunulacağı bölgelere göre yerel ve küresel kriterlerin göz önünde bulundurulması çok önemlidir. Markanın kolay algılanması ve diğer kültürler için antipatik olmaması gibi birçok detaya dikkat ederek marka bulma ve marka yaratma hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Özgün bir marka ismi gelecek adına işinizi çok kolaylaştıracak ve işinize hızlı bir ivme verecektir.

Anlayacağınız gibi marka ismi sadece bir kelimeden ibaret değildir. Oluşturulan markanın ses uyumu, var olan markalara benzememesi, daha önce kullanılan bir marka olmaması ve ismine uygun ürün veya hizmetleri çağrıştırması gibi çok önemli değerlere sahip olmalıdır.

Sadece doğru bir marka ismi bularak işinizi veya ürününüzü daha düşük bütçelerle çok hızlı bir şekilde büyütürsünüz.

Marka Oluşturma, markalaşma ve marka konumlandırma gibi çalışmalar tek başına sadece isim bulmak anlamına gelmemektedir. Tamamen bilimsel, kültürel ve online teknolojilerin tamamını birlikte kullanarak yaratılan bir sistemdir. Yeni bir iş yeri veya yeni bir ürün ürettiniz; doğru markayı bulamazsanız ürününüzün farkını ortaya koyamazsınız. Bu da birçok açıdan şirketinize ek masraf demektir.

MARKA’JI olarak tüm marka oluşturma çalışmalarımızda sizlerin başarılı olabileceği bir marka üretmek için çalışmaktayız.

Marka'jı olarak; işiniz veya ürününüze özgün ve akılda kalıcı bir marka ismi bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Marka Bulma Başvuru Formu

Marka Bulma ve Marka Oluşturma Başvurusu İçin Lütfen Formu Doldurunuz