Marka´jı Marka Tescil Hizmetleri

Marka Tescil, Patent, Tasarım Tescil, Fikri Haklar, Danışmanlık, Barkod

Marka´jı Marka Tescil Hizmetleri&Marka Tescil, Patent, Tasarım Tescil, Fikri Haklar, Danışmanlık, Barkod

Marka'jı sizin adınıza, markanızı oluşturma yolunda ve tescil işlemleri sırasında sizin yanınızda adeta sağ kolunuz gibi duran yegâne marka danışmanınızdır.

2007 yılında Biz Live Solutions çatısı altında faaliyete başlayan Markajı;
Marka Ön Araştırma, Marka Tescil Başvurusu, Marka Tescil ve Markanın Tescil Sonrası işlemleri konusunda tecrübeli ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları konusunda başvuru öncesi gizlilik prensibini ilke edinen, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını, piyasa koşullarında uygun fiyatla ve hızlı şekilde sunmaktadır.

Sizde marka bulma ve yaratma konusunda her zaman firmamızı arayabilir ve konusuna hakim uzmanlarımızdan size özel çözüm ve strateji geliştiren farklı yaklaşımları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, web sitemizden bu konulara dair kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Neden Marka’jı?

Vizyonumuz

Mesleki ve insani ilgimiz, bilgimiz, sevgimizle, ülkemizde ve dünyamızda en yaratıcı, en etkin ve en kaliteli marka danışmanlığı kurumlarından biri olmak.

Misyonumuz

İnsan ve finans kaynaklarını, vizyonumuza bağlı kalarak üretken kılmak ve geliştirmek, her aşamada yeniden üreterek sürekli gelişmek ve etkin olmak.

Marka Tescil ve Danışmanlık Hizmetlerimiz