Marka Tescil

Marka Tescilinizi Yaptırın, Geleceğinizi Koruma Altına Alın

Marka Tescil&Marka Tescilinizi Yaptırın, Geleceğinizi Koruma Altına Alın

Marka tescili ürün isminizi veya şirket isminizin koruma altına alınması ve sektörünüzde aynı ismi veya benzer markanın kullanılmasını engeller. Siz marka tescilinizi almaz iseniz bir başkası sizin markanızı tesciller ve hak kaybına uğrarsınız ve hukuki sürece mahkum olabilirsiniz.

Marka tescili kimde ise Marka Sahibi de odur(Gerçek veya Tüzel Kişi). Marka Tesciliniz varsa hukuki dayanağınız da var demektir. Markanın yıllardır kullanılıyor olması tescillenmediği sürece koruma açısından çok da önemli değildir. Örneğin; yıllardır kullandığınız bir ürün markası veya şirket isminiz gibi bir marka başkası tarafından alınabilir ve size tabelanızı indirtmeye kadar varan yaptırımlara mal olabilir.

Kısaca Marka Tescil; Şirketinizin Kilidi ve İşletmenizin Tapusudur…

İşyerimizi, kasamızı, evimizi nasıl ki kilitlemeden çıkmıyorsak markamızı tescillemeden iş yapmamalıyız. Marka Tescili yaptırmadan iş yapmak evimizi, işimizi veya kazamızı kilitlemeden dışarıya çıkmaya benzer.

Markanızı Tescillemediğiniz takdirde sürprizlerle karşılaşarak üretim veya hizmetimiz durdurulabilir, haksız duruma düşebilirsiniz.

Bunu Yaşamamak İçin, Şirket Kilidinizi, İşletme Tapunuzu veya Marka Tescilinizi Hemen Alın…

Marka Başvuru Formu

Hızlı Marka Başvurusu İçin Hemen Formu Doldur